Mobilsept™ HCG Robot

Problémy s hygienou interiéru automobilu alebo s nepríjemnými vôňami a zápachmi?

Dokonalé riešenie! Úplná dezinfekcia vnútorných priestorov a vzduchových rozvodov kúrenia a klimatizácie pomocou ozónu za 27 minút bez použitia chemikálií!

MobilseptTM HCG Robot bol špeciálne navrhnutý pre potreby automobilového priemyslu a servisu! Jeho použitie je možné v akomkoľvek osobnom alebo jednopriestorovom automobile (do 10 osôb). Pomocou ozónového plynu bez ďalších chemikálií prevádza údržbu auta. Prístroj vďaka svojej konštrukcii nenecháva v aute po sebe žiadne stopy a odtlačky ani na najjemnejšom koženom čalúnení. Pomocou technológie prvého generátora – “Direkt 3x ventilátorový vstup“ sa dezinfikuje komplexný systém Kúrenie – Klimatizácia – Vetranie a zároveň druhý generátor dezinfikuje vnútorné priestory auta. HCG Robot má zabudovaný časový spínač a počítadlo. 27 minútový dezinfekčný a pachy odstraňujúci proces zabezpečí pre cestujúcich čisté vnútorné prostredie auta. Výkon a účinnosť HCG Robota boli testované v nezávislých laboratóriách s vynikajúcimi výsledkami. Koncentrácia ozónu vyrobeného HCG Robotom bola nastavená podľa špecifických požiadaviek automobilového priemyslu, a preto aj v prípade opakovanej údržby je akékoľvek poškodenie interiéru vylúčené.

Prečo je dôležitá vnútorná hygiena automobilu?

Je vedecky dokázané, že kvalita ovzdušia sa postupne znižuje, obzvlášť vo veľkých mestách, čo znamená ďalšie nebezpečenstvo pre zdravie ľudí v autách. Známym faktom je aj to, že v interiéroch automobilov môže prežívať až 500 druhov baktérií, vírusov a plesní ! Vďaka aplikácii ozónu pomocou MobilseptTM HCG Robota je dezinfekcia auta približne 1500 krát účinnejšia ako pomocou chlórových čistiacich prostriedkov. Dnes používané technológie na vnútornú dezinfekciu interiérov sú kvôli rôznym technickým prekážkam značne obmedzené a používanie tekutín a prípravkov na báze peny je nebezpečné, lebo môžu poškodiť elektronické súčiastky umiestnené vo ventilačnom systéme.

Mobilsept™ HCG Robot je medzinárodná chránená značka.

⊏ Zobraziť "Zoznam partnerov" ⊐